Close
Nový Svět 404 512 46 Harrachov
+420 775 182 615 harraracing@gmail.com

VÍTEJTE V HARRACHOV RACING ACADEMY

Projekt klubu alpského lyžování HARRACHOV RACING ACADEMY vznikl nově v roce 2021 jako odezva na chybějící sportovní prostředí převážně pro děti z Harrachova a okolí kombinující moderní přístupy ke sportu s radostí z pohybu a efektivního výsledku.

Motorem spolku jsou jeho zakladatelé – trenéři s bohatou trenérskou a sportovní praxí v moderním lyžování 21. století – Jan Konopka, Michal Kunst a Lukáš Macourek.

Proč právě HARRACHOV RACING ACADEMY?

HARRACHOV
Celý život nebo část života má každý z nás spojený s Harrachovem. Je to místo, kde vyrůstají i naše děti – na hřištích, ve škole, na kopcích s kamarády i s rodiči. Tohle místo milujeme.

RACING
V každém z nás je kousek závodníka. Od mala jsme vystaveni různým typům překážek a zkoušek, které nás posilují a posouvají dál. Naší snahou není jen vychovat z každého dítěte šampióna, ale dát dítěti možnost a prostor osahat si v tomto krásném sportu své limity a postupně je po krůčcích posouvat dál až do okamžiku jejich vlastního rozhodnutí. A to vše v kolektivu s ostatními dětmi i trenéry.

ACADEMY
Každá klubová aktivita i ta sportovní aby měla úspěch, musí být založena na postupném vzdělávání a objevování možností jak trenérů, tak jejich svěřenců. Vzděláváme se i my jako trenéři, stále hledáme jak nejlépe nabyté poznatky předat dětem i trenérům. Každý vysoký cíl se zdolává postupnými krůčky. Pojďme udělat první krok k růstu. Společně.

    KDO NÁS TRÉNUJE?